Klikněte pro hledání

Běhy

Také Žaludská osma se poběží. Staňte se předvánočním Králem Točné

Sdílet

Navzdory další plíživé vlně virů a restrikcí se někteří pořadatelé sportovních akcí nevzdávají. Pavel Mráz z týmu Mizuno Trail Running Cupu, jediného běžeckého seriálu, který letos zvládl kompletní program, zve na svůj malý pražský trailíček  Krále Točné. Koná se poslední adventní neděli, 20. prosince. Možno zabalit jako vánoční double se sobotními Motolskými jamkami…

„Pokusíme se změřit závod pomocí aplikace Orgsu; nedokážeme zaručit otevřené hřiště ani zpřístupněné toalety, o to víc ale budeme prudit účastníky ohledně šourek, hloučkování apod. Ani závodnickej čaj, ani pivo letos nebude. A třeba nás zatknou, čort znajet,“ šklebí se trpce ředitel závodu.

„Přesto si myslíme, že realizace závodu Král Točné – Žaludská osma je – co se týče pravděpodobnosti nákazy tím hnusem – méně nebezpečná než jakákoliv předvánoční návštěva nákupáku. A kromě ráchání se v řece nás nenapadá lepší posilování imunity, než pohyb v přírodě na čerstvém vzduchu. Jen všechny z vás, kteří se rozhodnou na Točnou dorazit, žádáme o dodržování pravidel v propozicích. Dorazíte-li, budeme rádi. A když nedorazíte, aspoň nám držte palce!,“ dodává.

Již tradiční běžecký závod vodáků, lyžařů a všeho dalšího dálkoplazectva startuje ze hřiště U letadýlek na letišti Točná v Praze. Prezentace začne od 8, od 8.30 do 10.30 budou běhat děti všeho věku od 300 m do 1400 m, od 11 do 13 junioři (3 km) a dospělí včetně masters (8 km náročný a výživný terénní okruh).

Tak se přijďte proběhnout.

Více info na www.dgp.cz nebo na facebooku DusmenGrandPrix, přihlásit se můžete předem na mraz.pavel@gmail.com nebo na místě.

O loňském průběhu jsme pojednali zde.

Loni…
Značka

Mohlo by se Vám taky líbít

Napište komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *