Klikněte pro hledání

Kola

Jede se Okolo Švýcarska. Poměřte se s Rogličem nebo Štybarem

Sdílet

Profesionálové ale i hobby cyklisté mají za sebou první závod série Digital Swiss 5, virtuální náhrady zrušeného etapového závodu Okolo Švýcarska. Úvodní trasu Agarn Leukerbad nejlépe zvládl Australan Rohan Denis (Team Ineos). Vyzvete ho v další etapě i vy?

V závodu na chytrém trenažeru s aplikací Rouvy od vimperské firmy VirtualTraining s.r.o. se časovkářskému šampionovi podařilo projet virtuálním startem jako prvnímu před Nicolasem Rochem (team Sunweb) a Jamesem Whelanem (EF pro Cycling). Celkem 19 týmů (18 profesionálních stájí a švýcarský národní tým) teď čekají ještě čtyři závody.

Na start se vždy na svých trenažerech postaví tři členové týmu, mezi nimi třeba Matt Pedersen nebo Primož Roglič. Na trasy krásným Švýcarskem vyrazí i Češi, Roman Kreuziger (NTT Pro Cycling) anebo Zdeněk Štybar (Deceuninck/Quick-Step).

Série Digital Swiss 5 je ale otevřena také pro hobby cyklisty, kteří ve vedlejším závodu na stejné trati mohou poměřit svoje výsledky s časy profesionálních cyklistů. A kromě toho mohou od partnerů série Digital Swiss 5 vyhrát zajímavé ceny: cyklistické dresy od WeLoveCycling, chytrý cyklistický počítač Wahoo, tretry a další sportovní potřeby Trek.

Digital Swiss 5 končí v neděli. Přímé přenosy všech závodů profesionálních týmů můžete živě sledovat na YouTube kanálu Rouvy a nebo v některé ze světových televizí. Start profesionálů je vždy v 17 hodin, start závodu fanoušků od 19 hodin.

Všechny informace o závodu fanoušků získáte zde: www.RACE.ROUVY.com

A takhle vypadal nedávný Rouvy cup.

Česká bikerka Jana Pichlíková vyhrála první Rouvy “korona” seriál.
Značka

Mohlo by se Vám taky líbít

Napište komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *