Klikněte pro hledání

Kola

Veletrh For bikes posouvá termín na konec dubna

Sdílet

Dvanáctý ročník veletrhu For bikes uvede na letňanském výstavišti nejnovější produkty významných značek světa cyklistiky v náhradním termínu. Vzhledem k aktuálnímu vývoji koronavirové epidemie v České republice se nejvýznamnější oborová událost ve střední Evropě přesouvá na přelom dubna a května. Nový termín konání je od 30. dubna do 2. května.

Cyklistický veletrh For bikes je unikátní akcí svého druhu nabízející kompletní portfolio cyklistických značek na tuzemském trhu čítající tisícovky kol a cyklistických doplňků. Jeho součástí je také doprovodný program pro profesionály i laické milovníky tohoto sportu.

Už loni vinou koronavoru padl. Letošní ročník akce se organizátoři rozhodli přesunout na pozdější termín konání od 30. dubna do 2. května vzhledem k vývoji epidemie a s ní souvisejícími opatřeními v Česku. „Pevně věříme, že se v náhradním stanoveném termínu dvanáctý ročník veletrhu For bikes uskuteční a všichni se znovu potkáme u novinek všech velkých hráčů na cyklistickém poli,“ říká manažer veletrhu Lubor Tesař. „Není jiný event v ČR, kde si zákazník může vyzkoušet a mnohdy i otestovat tak široký sortiment z cyklistického oboru,“ dodává.

Také letos jsou v rámci tohoto cyklistického svátku naplánovány v PVA Expo Praha v pražských Letňanech nejen výhodné nákupy cyklosortimentu, přehlídky nejnovějších modelů a významných značek od renomovaných firem. Prostor bude věnován také aktivitám pro rodiny s dětmi nebo odborným přednáškám napříč cyklistickými odvětvími. Populární událost doplní i přítomnost významných osobností nejen ze světa cyklistiky.

Více info o veletrhu najdete na www.forbikes.cz a na Facebooku FOR BIKES.

Značka

Mohlo by se Vám taky líbít

Napište komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *