Klikněte pro hledání

Cesty

Keen obouvá mediky, oceňte s nimi i vy svého zdravotníka v boji s koronavirem

Sdílet

Síť outdoorových prodejen Rock Point se ve spolupráci se značkou Keen rozhodla podpořit mladé mediky, kteří aktivně pomáhají v boji proti koronaviru. Studentům medicíny působícím v nemocnicích v Plzeňském kraji společnost proto darovala 40 párů bot značky Keen. Podpoří i dalších 150 zdravotníků, mediků či záchranářů z celé ČR.

Rock Point si plně uvědomuje, jak je podpora v tuto chvíli důležitá. Ve čtvrtek 16. dubna proto zástupci firmy předali 40 párů bot Uneek značky Keen Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni, která je rozdá medikům pomáhajícím v nemocnicích v Plzni a okolí. K předání tak došlo přesně měsíc poté, kdy vláda povolala mediky na pomoc v boji proti koronaviru.

„Velmi si vážíme pomoci a nasazení každého jednoho z nich. Uvědomujeme si, jak pro ně tato situace musí být náročná a velmi rádi bychom mediky touto cestou podpořili. Víme, že jsou často celý den na nohách a také víme, že kvalitní obuv je v tomto případě základ. Proto jsme se rozhodli věnovat boty značky Keen, které jim v tomto ohledu pomohou,“ uvádí Tomáš Šebesta, ředitel marketingu.

Na přímou podporu mediků naváže i další akce na pomoc v aktuální situaci. Prostřednictvím formuláře na webu www.keenfootwear.cz budou moci lidé nominovat zdravotníky, mediky, záchranáře a další ze svého okolí, kteří by měli boty získat. Z nich bude následně vybráno 150 těch, kteří budou podarováni.

Síť prodejen Rock Point a Keen patří společně s celou řadou dalších známých outdoorových značek, jako jsou například Hannah, Osprey nebo Rafiki do portfolia plzeňské společnosti Outdoor Concept a.s. Nejedná se přitom o první pomoc, kterou společnost nejen v Plzeňském kraji poskytuje. Pod záštitou značky Hannah vyrobila a poskytla roušky zdravotníkům a záchranářům a poskytla také stany pro nocování potřebných.

Značka

Mohlo by se Vám taky líbít

Napište komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *