Klikněte pro hledání

Běhy

Puma slaví 75 a hledá stejně starého kapitána. Poběžíte s olympioničkou Joglovou?

Sdílet

Německá Puma, která patří i mezi přední běžecké značky, letos slaví své 75. Narozeniny. Celý rok proto vzdává hold historickým milníkům, jež v oblasti sportu, kultury a inovací vytvořila. K tomu chce najít i kapitána pro běžecký tým Puma 75, který bude ve stejném věku jako značka sama.

Součástí tohoto týmu bude i úspěšná česká maratonkyně a olympionička Marcela Joglová. Akce vyvrcholí v rámci říjnového vydání oblíbeného běžeckého seriálu RunTour na pražské Ladronce běžeckým závodem. „Puma se do historie zapsala během své 75leté existence mnohými způsoby a jedním z nich je právě propojování světa sportu, módy a kultury, a to napříč generacemi. Proto chceme sestavit běžecký tým v čele se 75letým kapitánem, který spojí osobnosti z různých oblastí a generací a vzdá tak pomyslný hold příběhu značky tím, co je jí nejpřirozenější – sportem,“ říká Lucie Hložánková, Senior Manager Communication Marketing značky Puma v Česku.

Závod týmu Puma 75 se uskuteční v RunTour 7. října v pražském parku Ladronka. „Jednou z našich manter je – co závod, to zážitek a ten pražský, tradičně největší v sezóně, nepochybně zážitek i díky narozeninovému běhu týmu Puma 75 bude,“ zve Marek Pirzkall, ředitel RunTour.

Puma spustila kampaň Hledá se kapitán, jejímž cílem je najít stejně zkušeného fanouška běhu do speciálního týmu. Další členkou týmu a zástupkyní profesionálních běžců je Marcela Joglová. Na svém kontě má kromě reprezentace České republiky na olympiádě v Tokiu v roce 2020 dvě zlaté medaile z mistrovství ČR – v roce 2022 za maraton a v roce 2020 za půlmaratonu. Aktuálně se po delší rekonvalescenci vrací do formy. Tu potvrdila i osobním rekordem na silniční desítce na sobotní pražské Grand Prix. „Než jsem to stačila vstřebat, přišla další výzva, tentokrát srdcovka – být součástí narozeninového týmu Puma 75, kterou jsem s radostí přijala. Moc se těším, až oslavíme výročí této ostřílené šelmy, a to jak jinak než v běhu,“ říká.

Každý běžecký fanoušek, který má zájem stát se kapitánem/kou týmu, se může přihlásit emailem nejpozději do 20. září na adresu kapitan75@bisonrose.cz. Vybraný kapitán získá běžecké vybavení Puma v hodnotě 10 000 Kč. Přihlásit se mohou i další zájemci všeho věku o místo ve speciálním narozeninovém týmu, kteří dostanou stejné vybavení.

Tady máme třeba aktuální test běžeckých bot Puma ForeverRun Nitro.

Značka

Mohlo by se Vám taky líbít

Napište komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *