Klikněte pro hledání

Cesty

Falkensteiner Fortis Club na Jadranu, aneb Kam ještě k moři na aktivní vlnu v babím létě?

Sdílet

Prodlužte si léto v Chorvatsku, kombinujte relax s pohybem, než vyrazíte do zbytku podzimní sezony. Bezvadnou volbu tvoří nově otevřené sportovní, zábavní a eventové centrum Fortis Club v letovisku hotelu Falkensteiner Punta Skala nedaleko Zadaru.

Pohybem k dobré náladě, to platí. V praxi si můžete toto tvrzení vyzkoušet buď ve vnitřním fitness areálu o velikosti 800 m2, které nabízí každodenní širokou škálu individuálních i skupinových sportovních aktivit jako například jógu, core cviků na zpevnění stabilizačního systému těla, zumby, crossfitu, pilates nebo kardiovaskulárního cvičení tabata. Fitness centrum je vybavené znamenitě technologií Hi-Tech od firmy Technogym a nabízí nejkvalitnější fitness přístroje současnosti.

Vyplavit endorfiny můžete i ve venkovním sportovním centru. Čeká tu na vás sedm tenisových kurtů s antukovým povrchem, kde si můžete zahrát i s bývalým daviscupovým reprezentantem Karlem Nováčkem, tři menší tenisové a multi-sportovní kurty s umělým trávníkem, hřiště na mini- fotbal, basketbal, minigolfové a golfové tréninkové hřiště. Dále tu najdete kurty na volejbal, plážový volejbal, badminton a padel. Ten bývá označován jako „sport 21. století“. Kombinace squashe a tenisu, která se hraje ve dvojici na zhruba třetinové ploše tenisového hřiště ohraničené stěnami, se stává celosvětovým hitem. V areálu naleznete i bar s občerstvením a půjčovnu sportovního vybavení pro všechny sporty.

Kdo si hraje, nezlobí. Herní zóna slibuje pořádnou kolektivní i individuální zábavu. Čtyři bowlingové dráhy, stoly se stolním fotbalem, kulečníkové stoly, a dokonce i prostor pro e-gaming, napěchovaný nejmodernější technikou, kde se budou vaše děti a teenageři cítit jako ve vesmírném centru NASA. Až je tam pustíre za odměnu za splněné venkovní cíle, jistě. Vítězství můžete oslavit v luxusním designovém StrikeE baru, odkud nikdo neodejde poražený.

„Aktivní vyžití doplňuje restaurace Break.point s dokonalými sushi sety a pestrou nabídkou zdravé, kreativní a lahodné kuchyně, a také terasa o rozloze 500 m2 s nádherným výhledem na křišťálově čisté Jaderské moře a pohoří Velebit. Díky působivému designu se středomořskými prvky a použití přírodních materiálů zapadá celý komplex přirozeně do podmanivé atmosféry letoviska,“ doplňují nabídkové recenze.

U moře se dá nejen relaxovat, ale i pracovat, setkávat se, vzdělávat, prezentovat úspěchy nebo pořádat recepce a bankety. Multifunkční konferenční místnost o rozloze 527 m2 pojme až 470 osob. Je vybavena špičkovým technickým zařízením a poskytuje rozsáhlou nabídku služeb. Příjemnou atmosféru dotvářejí pohodlná sedadla i denní světlo. Najdete tu LCD projektory, pevná a mobilní promítací plátna, ovládání osvětlení, mikrofonní systémy, vynikající ozvučení, flipcharty nebo bílé tabule. Samozřejmostí je bezdrátový internet zdarma a možný je i pronájem mobilní jednotky pro simultánní překlad a audio nebo video nahrávky.

Elegantní a možnostmi nabitý Fortis Club přináší novou dimenzi zábavy a byznysu. Sport, Relax, Akce – to jsou tři základní pilíře, na kterých stojí dokonalé uspokojení všech, kteří zavítají do letoviska Falkensteiner Punta Skala. Hosté tu mohou volit mezi moderním hotelem & Spa Iadera, rodinným hotelem Diadora nebo prémiovými apartmány Senia. Nadstandardní služby doplňuje lázeňská péče v lázních Acquapura.  Celý komplex je součástí známé Premium Collection skupiny Falkensteiner Hotels & Residences, která čítá 31 hotelů a resortů v celkem 7 evropských zemích.

Autor: Radka Typltová

Značka

Mohlo by se Vám taky líbít

Napište komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *