Klikněte pro hledání

Kola

Kulhavý a Rauchfuss posilují bikový tým České spořitelny

Sdílet

V nové kompletní sestavě se nejstarší bikový profitým v zemi Česká spořitelna/Accolade připravuje na Kanárských ostrovech. Zůstali dva tahouni posledních let Matouš Ulman a Tomáš Višňovský, po ročním angažmá v Ethicu přibyl další přední a všestranný maratonec Marek Rauchfuss. A do kvarteta je doplní nejzářivější jméno tuzemské scény Jaroslav Kulhavý. Ten předloni skončil v továrním týmu Specialized a loni jezdil v dresu vlastní formace JK team. Olympijský vítěz z Londýna 2012 a stříbrný z Ria 2016 sice už rezignoval na letošní účast pod pěti kruhy v Tokiu, přesto však ještě může přivézt – pokud bude fit – zajímavé výsledky.

„Plán startovat 11. 2. ve španělské Valencii v etapovém závodě kategorie HC UCI tlačil kluky být daleko dříve ve formě. Tvrdý trénink na Mallorce a teď intenzivní pojetí přípravy na Kanárech zhatila smutná zpráva od organizátora. Špatná situace s covidem v regionu závod posunula až na 25. března. Sezona se tedy začíná zhušťovat a kalendář bude našlapaný. Kluci se s zprávou už vyrovnali a v tréninku pokračují dál, nálada je výborná,“ říká šéf týmu Radim Kořínek. „Sestava v čele s Jaroslavem Kulhavým a novicem  Markem Rauchfussem bude určitě skvěle fungovat,“ věří.

Všichni se už těší na nové oblečení i design od nového partnera týmu společnosti Kalas. „Stejně tak musíme poděkovat dalším novým partnerům, kteří i v této těžké době pro sport našli chuť podpořit stále více se popularitě těšící horskou cyklistiku,“ dodává Kořínek.

Více informací najdete na webu teamu  ceskasporitelna-accolade.cz.

 

Značka

Mohlo by se Vám taky líbít

Napište komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *