Klikněte pro hledání

Kola

Kupte dres a pošlete Alex až na paralympiádu

Sdílet

Spojte příjemné s užitečným v prostředí, které máte rádi. Pořiďte si úbor úspěšného sportovce a pomozte k dosažení cíle malé hvězdě, která neměla (dost) štěstí. Na portálu aukro.cz právě vypukla charitativní dražba dresů českých cyklistických a triatlonových hvězd na podporu 12leté hendikepované sportovkyně Alex Borské! Potrvá až do 11. února od osmé hodiny večerní.

Lidé stojící za projektem Bike Hero (www.bikehero.cz) ve spolupráci se Sport pomáhá (www.sportpomaha.org) a Markétou Peggy Marvanovou (www.peggymarvanova.cz) společně připravili jíž druhou charitativní dražbu. Ta první, ve které se dražil dres Petera Sagana, Jaroslava Kulhavého, Ondřeje Cinka a Romana Kreuzigera, vynesla úctyhodnou částku 26 889 Kč. Ta Alex pomohla z části zafinancovat závodní handbike vyrobený pro ni na míru.

„Protože pomáhat nás baví, tak jsme na sklonku loňského roku oslovili Karlu Štěpánovou, jestli by nám do této druhé dražby neposkytla svůj podepsaný dres. K dresu navíc přidala i originální peněženku její vlastní výroby. Petr Vabroušek, kterého si velmi vážíme nejen jako výborného sportovce, ale také úžasného člověka, neváhal ani minutu a zaslal nám svou podepsanou závodní triatlonovou kombinézu. Jitka Čábelická zase věnovala svůj mistrovský dres i s cyklistickou čepkou Kolofix. Díky Lukáši Richterovi ze společnosti Trek máme v dražbě i dres Kateřiny Nash. Neváhal a poskytl nám zarámovaný dres Katky, který ještě nedávno zdobil prostory jejich kanceláří. Všem chceme moc poděkovat a věříme, že se povede získat co největší částku, která Alex zase trochu pomůže a usnadní cestu za jejím velkým snem, a to reprezentovat Českou republiku na paralympiádě,“ popisují organizátoři přípravu.

Jak to všechno vlastně začalo? Už je tři roky, kdy extrémní bikerka Markéta Peggy Marvanová seznámila organizátory právě s Alex. Těm se tehdy v hlavách rodila cyklistická výzva a Peggy je přivedla na myšlenku dát jí i druhou tvář. „Jsme rádi, že i po letech Bike Hero lidi baví a je pro mnohé z nich opravdovým MTB výzvou, ale stejně tak nás hřeje u srdce, že jejím prostřednictvím dokážeme někomu pomáhat. Někomu, kdo v životě neměl tolik štěstí jako většina z nás ostatních. Někomu, kdo do vínku kromě své neskutečné vytrvalosti a cílevědomosti dostal bohužel i vadu pohybového aparátu a páteře. Alex je ale opravdu velká bojovnice a navzdory osudu ukazuje všem, že žít a sportovat se dá i s hendikepem,“ dodávají.

Nyní tak máte jedinečnou šanci podpořit Alex a navíc získat v této charitativní dražbě podepsaný dres své hvězdy.

Více o Alex najdete zde.

Dresy v dražbě obhlídnete zde:

Kateřina Nash – https://aukro.cz/katerina-nash-podepsany-a-zaramovany-dres-ceske-cyklisticke-legendy-6982573739

Jitka Čábelická – https://aukro.cz/jitka-cabelicka-podepsany-cyklisticky-dres-predni-ceske-bikerky-a-mcr-6982573596

Karla Štěpánová – https://aukro.cz/karla-stepanova-podepsany-cyklisticky-dresu-predni-ceske-bikerky-6982573321

Petr Vabroušek – https://aukro.cz/petr-vabrousek-podepsany-triatlonovy-dres-zijici-legendy-tohoto-sportu-6982574044

Značka

Mohlo by se Vám taky líbít

Napište komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *