Klikněte pro hledání

Cesty

Maloja AnisM. Zaručený originál? Zimní tříčtvrťáky

Sdílet

Toužíte-li po zaručeném originálu, zabruste do katalogu německé značky Maloja (pojmenované po počasotvorném švýcarském průsmyku nad St. Moritzem). Zateplené tříčtvrťáky AnisM ze starší kolekce takovým kouskem jistojistě jsou.

Copak péřové kraťasy a sukýnky, s nimiž přišly před pár lety švédští Peak Performance a po nich i další. Ale teď už tedy i na zimu se objevují kalhoty pod kolena, možná připomínající – ale jen délkou – historické šponovky. Maloja nabízí unikátní součást oblečení ze širší řady Mountain Nomads.

Žádné přece jen výrazem zženštilé elasťáky. Už elegantní design – temně modrá s bílým zipem s typickými hvězdami a výrazným logem. Pak materiál: vlákno obsahuje pro zimu výtečný PrimaLoft – tedy jsou bezvadně měkoučké, nepropouštějí vodu a hřejí, jsou lehké a pružné od čtyř směrů, dýchají a rychle schnou.

Funkčně a prakticky? Mají zvýšený zateplený pas v bederní části, v pase se utahují sámky na suchý zip. K tomu tři kapsy na zip. Ale hlavně zipy na nohavicích dovolují snadné svlékání i navlékaní přes další vrstvy, nebo jen odvětrání při zátěži. Dolní část nohavic končí gumičkami s rychloutahováky. Jsou zařazeny v pánské sekci, ale ani dáma se jich bát nemusí.

Poslouží nejlíp při pohybu v horách s častějším přezouváním vyšších bot nebo přímo lyžáků, tedy když chcete zůstat v teple, ale nepotřebujete utěsnit až ke špičkám. Anebo po dojezdu sportovní aktivity, když ještě zůstanete venku třeba s dětmi a nechcete se komplikovaně převlíkat nebo prochladnout.

Každopádně vypadají efektně! Po pečlivém prohledání zdrojů ale konstatujeme, že se z nich stal na trhu docela unikátní kousek, nejlíp seženete asi na internetových obchodech Amazonu nebo ebayi.

Maloja AnisM

zateplené tříčtvrteční kalhoty

materiál a technologie: 100% polyester, PrimaLoft

barva: modrá

cena: 3354 Kč (původně 5590 Kč)

foto: Ondřej Kroutil

Značka

Mohlo by se Vám taky líbít

Napište komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *