Klikněte pro hledání

Cesty

Salewa MTN Trainer 22 WS Dolphin. Jemný dámský minišerpa

Sdílet

Opravdu se dá využít a ocenit tolik specifik u tak obyčejné věci jako batůžku? Ano, může. Dámský MTN Trainer Dolphin od Salewy, to potvrzuje, a přitahuje zájem už druhou sezonu.

Tak především: Perfektní usazení i volnost pohybu zajišťuje dvojitý kompresní systém TCS. Na zádech kopíruje ženskou anatomii se zpravidla zvětšenou lordózou. Boky výztuže zad jsou 3D wrapované, čímž dovolují proudění vzduchu, a její povrch je perforovaný s minimální kontaktní plochou. Odlehčené popruhy s užšími rozdvojenými pásky nebrání pohybu, ani neškrtí při dotažení.

Tedy „Delfín“ sedí jak přilepený, přitom větrá a nepotíte se. Systém dvojitého rozložení hmotnosti skutečně funguje. Ať jdete či běžíte, jen nalehko s notebookem do práce, na túru s proměnlivým obsahem oblečení a menáže, anebo ho nacpete těžším nákupem.

Pružné postranní kapsy zešikmené směrem dopředu dovolují sáhnout si pro lahev pohodlně i s batohem na zádech. Horní přezka se stahujícími lanky dle velikosti náplně pomáhá i stabilitě. Svrchní část je vybavena zasunovacími úchyty a poutky na trekové hole.

Do kapsičky na bederním pásku se vejde i mobil. Mělká horní kapsa na peníze nebo klíče je schovaná, přitom lehce dostupná. Uvnitř na zádech najdete vnitřní kapsu s obráceným zipem a přepážku na notebook či hydrovak (s otvorem ven). Dole nechybí vložená integrovaná žlutá pláštěnka. Vážně komfort do všech podmínek.

foto: Ondřej Kroutil, Tomáš Nohejl

Salewa MTN Trainer 22 WS Dolphin

dámský batoh

cena: 2 809 Kč

hmotnost: 775 g

materiál: 100% nylon

technologie: contact-fit flow, dvojitý kompresní systém TCS, vložka EVA

objem: 22 l

rozměry: 50 x 18 x 29 cm

barva: tyrkysová/světle modrá

Značka

Mohlo by se Vám taky líbít

Napište komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *