Klikněte pro hledání

Cesty

Salewa MTN Trainer 22 WS Dolphin. Jemný dámský minišerpa

Sdílet

Opravdu se dá využít a ocenit tolik specifik u tak obyčejné věci jako batůžku? Ano, může. Dámský MTN Trainer Dolphin od Salewy, to potvrzuje, a přitahuje zájem už druhou sezonu.

Tak především: Perfektní usazení i volnost pohybu zajišťuje dvojitý kompresní systém TCS. Na zádech kopíruje ženskou anatomii se zpravidla zvětšenou lordózou. Boky výztuže zad jsou 3D wrapované, čímž dovolují proudění vzduchu, a její povrch je perforovaný s minimální kontaktní plochou. Odlehčené popruhy s užšími rozdvojenými pásky nebrání pohybu, ani neškrtí při dotažení.

Tedy „Delfín“ sedí jak přilepený, přitom větrá a nepotíte se. Systém dvojitého rozložení hmotnosti skutečně funguje. Ať jdete či běžíte, jen nalehko s notebookem do práce, na túru s proměnlivým obsahem oblečení a menáže, anebo ho nacpete těžším nákupem.

Pružné postranní kapsy zešikmené směrem dopředu dovolují sáhnout si pro lahev pohodlně i s batohem na zádech. Horní přezka se stahujícími lanky dle velikosti náplně pomáhá i stabilitě. Svrchní část je vybavena zasunovacími úchyty a poutky na trekové hole.

Do kapsičky na bederním pásku se vejde i mobil. Mělká horní kapsa na peníze nebo klíče je schovaná, přitom lehce dostupná. Uvnitř na zádech najdete vnitřní kapsu s obráceným zipem a přepážku na notebook či hydrovak (s otvorem ven). Dole nechybí vložená integrovaná žlutá pláštěnka. Vážně komfort do všech podmínek.

foto: Ondřej Kroutil, Tomáš Nohejl

Salewa MTN Trainer 22 WS Dolphin

dámský batoh

cena: 2 809 Kč

hmotnost: 775 g

materiál: 100% nylon

technologie: contact-fit flow, dvojitý kompresní systém TCS, vložka EVA

objem: 22 l

rozměry: 50 x 18 x 29 cm

barva: tyrkysová/světle modrá

Značka

Mohlo by se Vám taky líbít

1 Komentář

  1. Tereza 17. 3. 2022

    Ahojte,
    možná je to hloupý dotaz, ale zajímá mě, z jakého důvodu je uvnitř zadní kapsy zip naruby? Batoh jsem fyzicky v ruce neměla, ale zdá se, že do kapsy není jiný přístup (např. přes záda), tak proč není zip přišitý standardně?

    Děkuji moc za odpověď.

    Odpovědět

Napište komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *